Stovyklavietės.lt

Rekomenduojame

Orai Lietuvoje

Ugnera

Vinetu kaimas

Svetaine.lt

Suduvos gidas

2ratai

Google paieška

Atostogos Grybiškėje, kaimo turizmo sodyba

Miestas

Zarasai

Adresas

Grybiškių k., Salako sen., Zarasų r.

Telefonas

+37069946282
  Vieta palapinei
  Sportas
  Vandens pramogos
  


  Jei norite pailsėti vienumoje, pabūti "nematomi" - maloniai kviečiame Jus į modernią senovinio stiliaus sodybą - vienkiemį, įsikūrusį Gražutės draustinyje, 11 ha privačioje valdoje ant žuvingo Asavėlio ežero kranto (kuris jungiasi su Asavo ežeru). Rakinami sodybos įvažiavimo vartai. Sodybą supa miškai, 3 ežerai, kuriuos jungia Šventosios upė.

  

  Naujas rąstinis namas su terasa, kurio antrajame aukšte įrengti du erdvūs, jaukūs miegamieji kambariai, pirmame aukšte židinys, poilsio zona, valgomasis, moderni virtuvė su inventoriumi, tualetas ir dušo kabina. Miegamuosiuose kambariuose svečių patogumui pastatytos ypač plačios juodalksnio medinės lovos.

  

  Ant ežero kranto yra pirtis su erdvia terasa, pirmajame aukšte - dušo kabina, tualetas, poilsio zona su židiniu. Antrame aukšte du miegamieji kambariai su vaizdu į ežero panoramą. Įrengti stoglangiai suteikia kambariams ypatingo jaukumo. Taip pat yra specialus, ypač didelis, romantiškas dvivietis miegamasis, pro kurio didžiulį langą - sieną galima grožėtis ežeru, saulėlydžiu ir nepakartojama gamta bet kokiu oru.

  

  Sodyboje įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, prie ežero kranto pavėsinė su lauko šašlykine, prie namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė, supynės, krepšinio aikštelė, stalo tenisas.

  

  Čia galima plaukioti valtele, važinėti dviračiu, taip pat žvejoti, uogauti, grybauti ir žavėtis nepaliestos gamtos grožiu. Yra galimybė įsigyti kaimiškų produktų. Siūlome aktyvų ir ramų poilsį. Puikios sąlygos ilsėtis dviems - trims šeimoms, porelėms ir nedidelei kompanijai. Svečių laukiama nuo balandžio iki vėlyvo rudens.

  

  Jei mėgstate vandens sportą ir ruošiatės plaukti baidarėmis ar kanojomis Šventosios upės vingiais, užsukite pas mus. Galėsite pernakvoti, sušilti prie židinio, išsimaudyti pirtyje, išsikepti kepsnį lauko pavėsinėje.