Stovyklavietės.lt

Orai

Vardadieniai

Rekomenduojame

Pigi Reklama

Mūsų draugai

naturela.lt natūralūs produktai visai šeimai

Unikalūs papuošalai

Google paieška

Čižų sodyba

Miestas Zarasai
Adresas Dusetų vienkiemis, Dusetų sen., Zarasų r.
Telefonas +37068648890
El. paštas [email protected]
Internetinė svetainė www.cizoalus.lt
  
  
  
  


  Siūlome apsilankyti mūsų sodyboje, įsikūrusioje ant legendomis apipinto Sartų ežero kranto. Jūsų lauks namo palėpėje įkurti trys miegamieji kambariai, holas su mini virtuvėle (jeigu norėsite maistą ruošti patys), dušas, tualetas ir kt. patogumai. Kitame namo aukšte - senoviniu stiliumi dekoruota pokylių salė su židiniu ir lietuviška pirtis. Te negąsdina Jūsų tai, kad namas bendras su šeimininkais - esame tolerantiški, demokratiški ir komunikabilūs. Be to turėsite puikų aptarnavimą - jau įpratome dalintis džiaugsmais ir vargais, o ką bekalbėti apie daiktus ar įrankius...

  Turime patirties rengdami ir didesnius pobūvius - gimtadienius, krikštynas, vestuves ir kt. Patiekalus ruošiame tik patys, įdėdami daug triūso, meilės ir šilumos, be to sukauptą 20 m. patirtį.

  Esame aludariai - gaminame garsųjį "Čižo" alų, kuris yra lengvas, nefiltruotas ir gyvas, pagamintas pagal prosenelių tradicijas, su miško bičių medumi. Kadangi paveldėjome ne tik receptūrą, bet ir įrangą, namuose įkūrėme senųjų alaus gaminimo įrankių ekspoziciją. Tad galime pakviesti ir didesnį būrį žmonių ekskursijoms su degustacija.

  Vasarą mūsų kieme veikia užkandinė, kurioje prekiaujame savo patiekalais ir alumi. Kadangi kito alkoholio neparduodame, tai lankytojai nėra triukšmingi, be to dirbame tik iki 22 val.

  Esame Europos Sąjungos projekto "Kulinarinis paveldas" ir Lietuvos projekto "Alaus kelias" dalyviai. Laukiame Jūsų gražiame krašte, tituluojamame kaip Lietuvos Šveicarija, apsuptame miškų, ežerų ir piliakalnių.